Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: view
af: bekyk

en: all
af: alle

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: View
af: Wys

en: All
af: Alle

en: To
af: Aan

en: From
af: Van
