Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: view
am: ትይታ

en: View
am: ትይታ
