Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Field
bs: Polje

en: View
bs: Pregled

en: All
bs: Sve

en: Text field
bs: Tekst polje
