Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: view
da: vis

en: all
da: alle

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Field
da: Felt

en: View
da: Vis

en: <none>
da: - ingen -

en: All
da: Alle

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Range
da: Spænd

en: Text field
da: Tekstfelt

en: from
da: fra

en: Distance
da: Afstand

en: Set
da: Sæt

en: Country name
da: Landenavn

en: User posted or commented
da: Bruger oprettede eller kommenterede
