Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: view
et: näita

en: all
et: kõik

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Field
et: Väli

en: View
et: Kuva

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: All
et: Kõik

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Range
et: Vahemik

en: Widget
et: Vidin

en: Text field
et: Tekstiväli

en: from
et: alates

en: Set
et: Vali

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud
