Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: view
fa: مشاهده

en: all
fa: همه

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Field
fa: فیلد

en: View
fa: مشاهده

en: <none>
fa: <هیچ>

en: All
fa: همه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Widget
fa: ساختار

en: Text field
fa: فیلد متنی
