Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: view
fil: tingnan

en: - None -
fil: - Wala -

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay
