Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: view
fr: voir

en: all
fr: tout

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Field
fr: Champ

en: View
fr: Voir

en: <none>
fr: --aucun--

en: All
fr: Tout

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Range
fr: Intervalle

en: Text field
fr: Champ texte

en: from
fr: Expéditeur

en: Set
fr: Défini

en: Country name
fr: Nom du pays

en: User posted or commented
fr: Publié ou commenté par l'utilisateur

en: Node id
fr: Identifiant du nœud

en: on every page load
fr: à chaque chargement de page

en: Global Filter advanced configuration
fr: Configuration avancée de Views Global Filter
