Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: None
fy: Gjin

en: - None -
fy: - Gjint -

en: View
fy: Besjen

en: To
fy: Oan

en: from
fy: fan
