Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: view
he: צפיה

en: all
he: הכל

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Field
he: שדה

en: View
he: צפיה

en: <none>
he: <ללא>

en: All
he: הכל

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Widget
he: וידג'ט

en: Text field
he: שדה טקסט

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב
