Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Field
hy: Դաշտ

en: View
hy: Դիտել

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից
