Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: view
lv: skatīt

en: all
lv: visi

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Field
lv: Lauks

en: View
lv: Skatīt

en: <none>
lv: <neviena>

en: All
lv: Visi

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Range
lv: Diapazons

en: Widget
lv: Logrīks

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: User posted or commented
lv: Lietotājs rakstīja vai komentēja
