Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: view
mn: харах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Field
mn: Талбар

en: View
mn: Харах

en: All
mn: Бүгд

en: Text field
mn: Текст талбар
