Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: view
nn: vis

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Field
nn: Felt

en: View
nn: Sjå på

en: All
nn: Alle

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Text field
nn: Tekstfelt
