Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
