Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: View
ps: ليد

en: All
ps: ټول

en: To
ps: ته

en: Widget
ps: کاروونی

en: Text field
ps: متن ډګر
