Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: view
ru: представление

en: all
ru: все

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Field
ru: Поле

en: View
ru: Просмотр

en: <none>
ru: <нет>

en: All
ru: Все

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Range
ru: Диапазон

en: Widget
ru: Виджет

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: from
ru: от

en: Distance
ru: Расстояние

en: Country name
ru: Название страны

en: User posted or commented
ru: Пользователь написавший или прокомментировавший
