Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: all
se: buot

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: All
se: Buot
