Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: View
sr: Преглед
