Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: view
ca: mostra

en: all
ca: tot

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Field
ca: Camp

en: View
ca: Mostra

en: <none>
ca: Cap

en: All
ca: Tot

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Range
ca: Abast

en: Widget
ca: Giny

en: Text field
ca: Camp de text

en: Distance
ca: Distància

en: User posted or commented
ca: Usuari ha publicat o comentat
