Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: view
gu: જુઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર
