Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: view
hi: देखें

en: all
hi: सभी

en: None
hi: कोई नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Field
hi: क्षेत्र

en: View
hi: देखें

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: All
hi: सभी

en: To
hi: को

en: From
hi: से
