Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: view
ja: ビュー

en: all
ja: すべて

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: Field
ja: フィールド

en: View
ja: ビュー

en: <none>
ja: <なし>

en: All
ja: すべて

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Range
ja: 範囲

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Text field
ja: テキストフィールド

en: Distance
ja: 距離

en: Set
ja: セット

en: Country name
ja: 国名

en: User posted or commented
ja: ユーザーが投稿またはコメント
