Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: view
jv: tampilan

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: View
jv: Tampilan

en: <none>
jv: <nihil>

en: All
jv: Kabèh

en: To
jv: Marang

en: Widget
jv: Piranti

en: Text field
jv: Field tèks
