Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: view
mr: दाखवा

en: all
mr: सर्व

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: View
mr: बघा

en: All
mr: सर्व

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून
