Views Global Filter (8.x-1.0-alpha0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: view
oc: veire

en: all
oc: tot

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Field
oc: Camp

en: View
oc: Veire

en: <none>
oc: --pas cap--

en: All
oc: Tot

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: from
oc: Expeditor

en: Country name
oc: Nom del país

en: User posted or commented
oc: Publicat o commenté per l'utilizaire
