Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: View
af: Wys

en: Configure
af: Verstel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Languages
af: Tale

en: Language code
af: Taalkode
