Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: الحقل

en: View
ar: عرض

en: Region
ar: المنطقة

en: Display
ar: العرض

en: Configure
ar: ضبط

en: Address
ar: العنوان

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Languages
ar: اللغات

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Session
ar: الجلسة

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: The default value for this field, used when creating new content.
ar: القيمة الافتراضية لهذا الحقل، تستخدم عند إنشاء محتوى جديد.

en: Detection method
ar: طريقة الكشف

en: Detection and selection
ar: الكشف والتحديد
