Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Overview
be: Агляд

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Field
be: Поле

en: View
be: Праглядзець

en: Region
be: Рэгіён

en: Display
be: Паказ

en: Configure
be: Правіць

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Languages
be: Мовы

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Session
be: Сесія

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Language code
be: Код мовы

en: The default value for this field, used when creating new content.
be: Прадвызначанае значэнне гэтага поля, выкарыстоўваецца пры стварэнні новага змесціва.

en: Detection method
be: Метад вызначэння

en: Detection and selection
be: Вызначэнне і вылучэнне
