Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: The default value for this field, used when creating new content.
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྔར་ཡོད་ཐོབ་གྲངས་ནི། ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱེད་དུས་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: Detection method
bo: རྟོགས་ཞིབ་བྱེད་ཐབས།

en: Detection and selection
bo: རྟོགས་ཞིབ་དང་གདམ་བྱ
