Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Overview
bs: Pregled

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Field
bs: Polje

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Address
bs: Adresa

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Languages
bs: Jezici

en: Select list
bs: Select lista

en: Default value
bs: Defaultne postavke
