Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
