Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Field
et: Väli

en: View
et: Kuva

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: Configure
et: Seadistus

en: Address
et: Aadress

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Languages
et: Keeled

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Session
et: Sessioon

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Language code
et: Keele kood

en: Regions
et: Regioonid

en: The default value for this field, used when creating new content.
et: Välja vaikimisi väärtus, mida kasutatakse sisu loomisel.

en: Detection method
et: Tuvastusviis

en: Detection and selection
et: Tuvastamine ja valimine
