Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Field
fi: Kenttä

en: View
fi: Näytä

en: Region
fi: Alue

en: Display
fi: Näyttö

en: Configure
fi: Määrittele

en: Address
fi: Osoite

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Languages
fi: Kielet

en: Select list
fi: Valintalista

en: Session
fi: Sessio

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Regions
fi: Alueet

en: The default value for this field, used when creating new content.
fi: Kentän oletusarvo luotaessa uutta sisältöä.

en: Detection method
fi: Tunnistustapa

en: Detection and selection
fi: Automaattinen asettaminen ja valitseminen

en: Available countries
fi: Valittavissa olevat maat
