Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: View
ga: Féach ar
