Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: View
gu: જુઓ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
