Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Field
ka: ველი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Languages
ka: ენები

en: Session
ka: სესია

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Language code
ka: ენის კოდი
