Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Field
km: វាល

en: View
km: មើល

en: Region
km: តំបន់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Languages
km: ភាសា

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Session
km: សម័យ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: The default value for this field, used when creating new content.
km: តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​សម្រាប់​វាល​នេះ ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ នៅ​ពេល​បង្កើត​មាតិកា​ថ្មី ។

en: Detection method
km: វិធីសាស្ត្រ​រក​

en: Detection and selection
km: ការ​រក​ឃើញ និង​ជម្រើស​
