Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Session
kn: ಉಪಆವೃತ್ತಿ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
