Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Weight
ky: Салмагы

en: Languages
ky: Тилдер
