Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
