Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Field
nn: Felt

en: View
nn: Sjå på

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Address
nn: Adresse

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Languages
nn: Språk

en: Select list
nn: Listevalg

en: Session
nn: Økt

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Language code
nn: Språkkode
