Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
