Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Field
pl: Pole

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Address
pl: Adres

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Languages
pl: Języki

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Session
pl: Sesja

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Language code
pl: Kod języka

en: Regions
pl: Regiony

en: The default value for this field, used when creating new content.
pl: Wartość domyślna pola, używana podczas tworzenia nowej zawartości.

en: Detection method
pl: Metoda wykrywania

en: Detection and selection
pl: Wykrywanie i wybór

en: Available countries
pl: Dostępne kraje
