Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: View
ps: ليد

en: Region
ps: سيمه

en: Configure
ps: سازول

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
