Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Languages
si: භාෂා
