Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Field
sl: Polje

en: View
sl: Prikaži

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Configure
sl: Nastavi

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Languages
sl: Jeziki

en: Session
sl: Seja

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Language code
sl: Koda jezika
