Global Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: Display
sr: Приказ

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Languages
sr: Језици

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Language code
sr: Кȏд језика
