Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Overview
ca: Resum

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Field
ca: Camp

en: View
ca: Mostra

en: Region
ca: Regió

en: Display
ca: Visualització

en: Configure
ca: Configura

en: Address
ca: Adreça

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Languages
ca: Llengües

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Session
ca: Sessió

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: The default value for this field, used when creating new content.
ca: El valor predeterminat d'aquest camp, utilitzat quan es crea contingut nou.

en: Detection method
ca: Mètode de detecció

en: Detection and selection
ca: Detecció i selecció

en: Available countries
ca: Països disponibles
