Global Gateway (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: disabled
he: מושבת

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Overview
he: סקירה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: View
he: צפיה

en: Region
he: איזור

en: Display
he: תצוגה

en: Configure
he: הגדרות

en: Address
he: כתובת

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Languages
he: שפות

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Session
he: תהליך

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Language code
he: קוד השפה

en: The default value for this field, used when creating new content.
he: ערך ברירת המחדל של השדה, ביצירת תוכן חדש.

en: Detection method
he: שיטת זיהוי

en: Detection and selection
he: זיהוי ובחירה
